100PX1000MEFC18X35.5 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    100PX1000MEFC18X35.5
  • Производитель
    Rubycon Corporation
  • Описание
    Rubycon Corporation 100PX1000MEFC18X35.5 Capacitance: 1000?‚?µF Capacitance Tolerance: ?‚?± 20% Capacitor Mounting: Through Hole Diameter: 18mm Height: 35.5mm Life Time @ Temperature: 2000 Hours @ 105?‚?°C Rohs Compliant: Yes Voltage Rating: 100V